Struktura Systemu Legalis Administracja

Baza prawa

Aktualizowana codziennie, kompleksowa baza prawa polskiego i europejskiego. Zawiera systemowo powiązane akty prawne, orzecznictwo i wzory pism ze wszystkich dziedzin prawa. Kompletna Baza prawa jest stałym elementem dowolnej konfiguracji modułowej.

System Legalis zawiera komplet aktów źródłowych od 1918 r. oraz gwarantuje dotarcie do ujednoliconych aktów z Dziennika Ustaw. Baza prawa miejscowego to wszystkie najaktualniejsze przepisy, od 2009 r.

Akty prawne


  • na bieżąco ujednolicane przez Wydawnictwo, z zachowaniem wszystkich wersji czasowych oraz tekstów pierwotnych i aktów zmieniających,
  • przypisy informujące o zmianach, hasła od redakcji,
  • proste porównywanie wersji poszczególnych artykułów, wyróżnienia artykułów zmienionych i łatwy dostęp do wersji tekstów na dany dzień,
  • bezpośrednio z artykułów aktów prawnych odesłania do aktów wykonawczych, orzecznictwa, wyjaśnień i komentarzy,
  • teksty aktów publikowanych w Dzienniku Ustaw i Monitorze Polskim, Dziennikach Urzędowych poszczególnych ministerstw oraz Wojewódzkich Dziennikach Urzędowych.

 Metryki


  • kompleksowa informacja o akcie prawnym, jego tytule, rodzaju, datach: wydania, publikacji, wejścia w życie, obowiązywaniu lub uchyleniu, wersjach czasowych i zmianach,
  • pozwalają śledzić relacje i powiązania z innymi aktami,
  • odesłania do orzecznictwa, wyjaśnień, komentarzy i aktów wykonawczych.

Kalendarium


  • dzięki któremu można z łatwością śledzić zmiany w prawie, sprawdzić, jakie akty prawne wchodzą dzisiaj w życie i jakie się uchyla.

Wypróbuj System Legalis. Pełna wersja programu bezpłatnie na 7 dni!

Zadzwoń:
22 311 22 22
lub zostaw swoje dane, a Doradca przeprowadzi szkolenie z obsługi
i uruchomi dostęp

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

W polu numeru NIP należy stosować wyłącznie cyfry (min. 10).

Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Oferta kierowana jest do kancelarii prawnych, firm, instytucji i nie jest dostępna dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej.