Szkolenia

Wszystkim Użytkownikom Systemu Legalis Administracja oferujemy w cenie licencji szkolenia z obsługi programu.

Poprzez udział w warsztatach:

  • uzyskasz informacje o nowych typach treści oraz najnowszych publikacjach autorskich
  • poznasz narzędzia ułatwiające pracę oraz skracające czas wyszukiwania informacji
  • wyniki wyszukiwania w Legalis Administracja będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom
  • tematykę, czas trwania oraz termin szkolenia precyzyjnie dostosujemy do Twoich oczekiwań.

Szkoleniowcy, z którymi się spotkasz, to osoby z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów, dobrze znający potrzeby użytkowników oraz sposoby pracy z Systemem.

Udział w szkoleniach bez dodatkowych opłat możliwy jest wyłącznie dla aktualnych Klientów Legalis Administracja.Webinaria online

Prowadzący korzysta z przekazu audio i wideo, a użytkownicy mogą zadawać pytania na czacie oraz poprzez pocztę e-mail. Uczestnicy otrzymują zapis spotkania do późniejszego wykorzystania.Szkolenia
dedykowane

Dla Ciebie, Twojego zespołu lub urzędu – indywidualne lub grupowe. Bezpośrednie spotkania w siedzibie Klienta lub warsztaty w formule online. Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb Użytkowników.

Zamów szkolenie


Szkolenia dedykowane realizowane są zarówno w formule spotkań bezpośrednich, jak i warsztatów online na platformach do prowadzenia webinariów lub przy wykorzystaniu programu TemViewer.

TeamViewer jest wysoce bezpiecznym narzędziem, wykorzystywanym przez tysiące firm w celach pomocy zdalnej oraz prezentacji. Po uruchomieniu aplikacji, należy podać przedstawicielowi Wydawnictwa C.H.Beck ID i hasło, co pozwala na zdalny dostęp do pulpitu klienta. Po wyłączeniu aplikacji, przedstawiciel traci możliwość autoryzacji ponownego połączenia.

Wypróbuj System Legalis Administracja

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca ZDALNIE uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).

To pole jest wymagane.


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych:
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności