Nowe treści w Legalis Administracja – wrzesień 2016

System Informacji Prawnej Legalis Administracja we wrześniu 2016 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż o 8 117 aktów prawnych (w tym: 393 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego; 7 181 aktów prawa miejscowego) oraz 5 841 orzeczeń (w tym 379 orzeczeń organów administracji).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez jednostki publiczne – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 664 nowe treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Administracja.Zwracamy także uwagę na poszerzoną bazę Poradników (dla urzędników, skarbników, sekretarzy, kierowników jednostek) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych m.in.:
  • Finansowanie zadań przez jednostki samorządu terytorialnego; red.: Piotr Walczak
  • Statut szkoły wyższej jako źródło prawa pracy; dr Paulina Matyjas-Łysakowska
  • Przestępstwo zmowy przetargowej; Anna Brzezińska

Polecamy Państwu najnowszy komentarz:
  • Kodeks pracy – wydanie 3; Wojciech Kotowski, dr Bolesław Kurzępa
  • VAT – wydanie 12; Tomasz Michalik
  • Prawo budowlane – wydanie 7; red.: prof. dr hab. Zygmunt Niewiadomski
  • Dodatki mieszkaniowe – wydanie 5; dr Grażyna Manjura-Niśkiewicz

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Administracja oraz prezentujemy dodane we wrześniu treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Administracja – wrzesień 2016 >>
 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności