Nowe treści w Legalis Administracja – sierpień 2016

System Informacji Prawnej Legalis Administracja w sierpniu 2016 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż o 13 717 aktów prawnych (w tym: 326 z Dziennika Ustaw i Monitora Polskiego; 12 605 aktów prawa miejscowego) oraz 12 826 orzeczeń (w tym 825 orzeczeń organów administracji).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez jednostki publiczne – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 556 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Administracja.Zwracamy także uwagę na poszerzoną bazę Poradników (dla urzędników, skarbników, sekretarzy, kierowników jednostek) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych m.in.:
  • Dokumentacja wewnętrzna w jednostkach sektora finansów publicznych; wydanie 2 ‒ Sebastian Bach, r.pr. Andrzela Gawrońska-Baran, Elżbieta Iglińska, Agata Kumpiałowska, Anna Kuszel, Marek Rotkiewicz, Ewa Sławińska-Tomtała, Piotr Walczak, Piotr Wieczorek
  • Udziały jednostek samorządu terytorialnego we wpływach z podatków dochodowych; dr Przemysław Pest
  • Procedury udzielania świadczeń z pomocy społecznej. Wzory decyzji z wyjaśnieniami; Anna Brzezińska

Polecamy Państwu najnowszy komentarz:
  • Ustawa krajobrazowa, rewitalizacyjna i metropolitalna. Komentarz do przepisów o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym; dr Maciej J. Nowak, Zuzanna Tokarzewska-Żarna

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Administracja oraz prezentujemy dodane w sierpniu treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Administracja – sierpień 2016 >> 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności