Nowe treści w Legalis Administracja – październik 2021

System Informacji Prawnej Legalis Administracja w październiku 2021 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż o 7 305 aktów prawnych (w tym: 751 z Dziennika Ustaw, Monitora Polskiego i dzienników resortowych; 5594 aktów prawa miejscowego) oraz 6 640 orzeczeń (w tym 5804 orzeczeń sądów).
Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez jednostki publiczne – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 948 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Administracja.


Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla urzędników, skarbników, sekretarzy, kierowników jednostek) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Klasyfikacja budżetowa – wyd. 3; Wojciech Lachiewicz
  • Sygnaliści w jednostkach samorządu terytorialnego – wyd. Joanna Nazdrowicz
  • Ochrona sygnalistów. Praktyczny poradnik z wzorami dla sektora publicznego i prywatnego – red.: Aneta Sieradzka, r.pr. Monika Wieczorek

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Kodeks postępowania karnego – wyd. 5; red.: SSA prof. dr hab. Jerzy Skorupka
  • Ustawa o Inspekcji Ochrony Środowiska – red.: prof. UwB dr hab. Ewa Katarzyna Czech

 

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Administracja oraz prezentujemy dodane w październiku treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Administracja – październik 2021 →
 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: [email protected]
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności