Nowe treści w Legalis Administracja – marzec 2016

Legalis Administracja w marcu 2016 r. wzbogacony został aż o 708 odautorskich treści praktycznych. Wśród nich oprócz Aktualności są gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez jednostki publiczne (Praktyczne wyjaśnienia).

Zwracamy także uwagę na 468 nowych wzorów dokumentów (także pism, umów, dokumentów procesowych z zakresu prawa pracy, finansów, podatków, prawa administracyjnego, procesowego). Wybrane z nich zawierają objaśnienia i komentarze, w których nasi Eksperci w przystępny sposób, prostym językiem podają wskazówki ich wypełniania i tworzenia.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Administracja.Zwracamy Państwa uwagę na Poradniki (dla sekretarzy, skarbników, kierowników jednostki, urzędników) opublikowane on-line i powiązane z systemem aktów prawnych:

  • Sprawozdania i podatki w samorządowych zakładach budżetowych; dr Mieczysława Cellary, dr Monika Kaczurak-Kozak, Małgorzata Wojtczak
  • System kontroli zarządczej w procesie postępowania administracyjnego, Ewa Sławińska-Tomtała
  • Dokumentacja czasu pracy, wydanie 2 – Łukasz Prasołek
  • Świadczenia rodzinne. Procedury przyznawania prawa do świadczeń w praktyce, wydanie 2 – Piotr Mrozek

Polecamy Państwu następujące Komentarze do ustaw:
  • Podatek dochodowy od osób prawnych, wydanie 2 – red.: Krzysztof Gil, Aleksandra Obońska, Adam Wacławczyk, Agnieszka Walter
  • Kodeks cywilny, wydanie 7 – red. prof. dr hab. Edward Gniewek, prof. dr hab. Piotr Machnikowski
  • Podatek dochodowy od osób fizycznych, wydanie 17 – red. dr Janusz Marciniuk

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Administracja oraz prezentujemy dodane w marcu treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Administracja – marzec 2016 >> 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności