Nowe treści w Legalis Administracja – luty 2019

System Informacji Prawnej Legalis Administracja w lutym 2019 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż o 14 738 aktów prawnych (w tym: 974 z Dziennika Ustaw, Monitora Polskiego i dzienników resortowych; 12 771 aktów prawa miejscowego) oraz 12 159 orzeczeń (w tym 7 636 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez jednostki publiczne – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 415 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Administracja.

Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla urzędników, skarbników, sekretarzy, kierowników jednostek) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Podatkowe i bilansowe zamknięcie roku 2018 – wyd. 2; red.: prof. dr hab. Artur Hołda
  • Vademecum wójta, burmistrza, prezydenta – red.: Zbigniew Jerzmanowski
  • Ochrona danych osobowych w spółdzielniach i wspólnotach mieszkaniowych – dr Maciej J. Nowak, Zuzanna Tokarzewska-Żarna

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Ustawa o finansach publicznych. Ustawa o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych – 3; red.: prof. dr Wojciech Misiąg
  • Ustawa o samorządzie powiatowym – : dr Paweł Drembkowski
  • Ustawa o samorządzie województwa – : dr Sebastian Gajewski, dr Aleksander Jakubowski

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Administracja oraz prezentujemy dodane w lutym treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Administracja – luty 2019 >>
 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: [email protected]
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności