Nowe treści w Legalis Administracja – kwiecień 2019

System Informacji Prawnej Legalis Administracja w kwietniu 2019 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż o 14 020 aktów prawnych (w tym: 566 z Dziennika Ustaw, Monitora Polskiego i dzienników resortowych; 12 690 aktów prawa miejscowego) oraz 8 532 orzeczeń (w tym 5 994 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez jednostki publiczne – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 725 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Administracja.Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla urzędników, skarbników, sekretarzy, kierowników jednostek) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Zmiany w finansach publicznych 2019 – Piotr Walczak
  • Księgowania w układzie problemowym w jednostkach finansów publicznych – wyd. 2; red. dr Mieczysława Cellary, dr Monika Kaczurak-Kozak
  • Wynagrodzenia w samorządzie – Marek Rotkiewicz

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Specustawa mieszkaniowa – red. dr Aleksander Jakubowski
  • Podatek dochodowy od osób prawnych – 3; red. Adam Wacławczyk, Aleksandra Obońska, Agnieszka Walter, dr Krzysztof Gil
  • Ustawa o charakterystyce energetycznej budynków. Komentarz do art. 1-22 – Łukasz Ostrowski

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Administracja oraz prezentujemy dodane w kwietniu treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej. 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: [email protected]
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności