Nowe treści w Legalis Administracja – grudzień 2017

System Informacji Prawnej Legalis Administracja w grudniu 2017 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż o 5 192 aktów prawnych (w tym: 516 z Dziennika Ustaw, Monitora Polskiego i dzienników resortowych; 3 640 aktów prawa miejscowego) oraz 9 556 orzeczeń (w tym 9 045 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez jednostki publiczne – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 395 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Administracja.

Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla urzędników, skarbników, sekretarzy, kierowników jednostek) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:
  • Majątek trwały w jednostkach finansów publicznych – Paweł Barnik, Adam Cabała, Mieczysława Cellary, Karolina Gierszewska, Artur Hołda, Jarosław Jurga, Marek Rotkiewicz, Bożena Rudnicka
  • Działalność spółdzielni mieszkaniowych – Dariusz Wociór
  • Gospodarka nieruchomościami w gminie. Kluczowe problemy prawne – Maciej J. Nowak, Zuzanna Tokarzewska-Żarna
  • Świadczenia rodzinne. Procedury i zasady przyznawania prawa do świadczeń rodzinnych w praktyce – wyd. 3; red.: Piotr Mrozek
Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:
  • Odpady. Plany gospodarki odpadami – red.: Anna Kiepas-Kokot
  • Ustawa o cmentarzach i chowaniu zmarłych – Piotr Drembkowski
  • Rozporządzenie UE w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnym przepływem takich danych – red.: Paweł Litwiński
  • Prawo upadłościowe. Prawo restrukturyzacyjne – wyd. 11; Stanisław Gurgul
Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Administracja oraz prezentujemy dodane w grudniu treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Administracja – grudzień 2017 >> 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności