Meeting Inspektorów Ochrony Danych Osobowych

Trzecia edycja Meetingu Inspektorów Ochrony Danych Osobowych, pod hasłem Sylwester z RODO odbędzie się w dniach 24-25.5.2018 r. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Trzecia edycja Meetingu Inspektorów Ochrony Danych Osobowych (Sylwester RODO) odbędzie się w dniach 24-25.5.2018 w Hotelu MAGELLAN*** SPA & Business w Bronisławowie. Wydarzenie objęte jest patronatem Systemu Legalis Administracja oraz Legalis Księgowość Kadry Biznes.

W trakcie warsztatów poruszane zostaną między innymi tematy rozliczalności, obowiązków informacyjnych i zgód, realizacji praw podmiotów danych oraz podstaw prawnych i zasad w procesach rekrutacyjnych. Agenda, wszystkie szczegóły i formularz rejestracji znajdują się na stronie: www.miodo.org

Termin: 24-25.5.2018
Miejsce: Hotel MAGELLAN*** SPA & Business w Bronisławowie
Prelegenci: Marlena Sakowska Baryła, Mirosław Gumularz, Mariola Więckowska, Tomasz Izydorczyk, Maciej Kołodziej, Maciej Gruszczyński
Pełna agenda spotkania: www.miodo.org/index.php/schedules

Koszt uczestnictwa 1 090 zł netto (obejmuje udział w dwóch dniach warsztatów, nocleg, wyżywienie oraz uczestnictwo w kolacji integracyjnej).
Dla wszystkich Klientów C.H.Beck zniżka w wysokości 140 zł netto po wpisaniu kodu rabatowego: BECK140

Istnieje również możliwość uzyskania dodatkowej zniżki dzięki zaproszeniu znajomych na wydarzenie: Jeżeli zaproszą Państwo na warsztaty osoby, które nie uczestniczyły jeszcze w wydarzeniach organizowanych przez Ariergardę, otrzymają one zniżkę na wejściówkę w wysokości 100 zł netto, a Państwo otrzymają dodatkową zniżkę 100 zł netto za każdego znajomego. Warunkiem jest rejestracja znajomego na stronie www.miodo.org oraz wpisanie imienia i nazwiska osoby polecającej w polu kodu rabatowego.
 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności