Forum Miasteczek Polskich 16-17 września 2021 r.


Forum Miasteczek Polskich
, odbędzie się w dniach 16-17 września 2021 roku w Warszawie w Novotel Warszawa Centrum, ul. Marszałkowska 94.

Organizatorami Forum Miasteczek Polskich są Unia Miasteczek Polskich – korporacja wchodząca w skład Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego oraz ACF Doradcy-Samorządu sp. z o.o.

Wydarzenie zaplanowaliśmy jako dwudniowe spotkanie samorządowców, przedstawicieli administracji państwowej oraz biznesu z myślą o wsparciu mniejszych miejscowości w optymalnym rozwoju oraz zachowaniu ich funkcji społeczno–gospodarczych.
W ramach Forum przewidujemy trzy sesje plenarne i dwanaście paneli, w których aktywny udział weźmie ponad 50 ekspertów, prelegentów i uczestników debat. Ukoronowaniem pierwszego dnia Forum będzie Gala Miasteczek Polskich.

Forum Miasteczek Polskich patronatami honorowymi objęli pan Michał Cieślak, minister ds. samorządu, pan Janusz Cieszyński, Sekretarz Stanu w KPRM ds. Cyfryzacji, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Patronaty merytoryczne:

  • Instytut Jagielloński
  • Instytut Sobieskiego
  • Związek Przedsiębiorców i Pracodawców
  • Akademia WSB
  • Unia Metropolii Polskich

Miast poniżej 25 tys. mieszkańców mamy w Polsce 763. Żyje w nich ponad 5,9 mln ludzi. Jeśli do tej liczby dodać ludność terenów wiejskich w gminach miejsko-wiejskich, to daje nam populację ponad 10 mln. Uważamy, że jest to ważna i liczna Wspólnota, która wymaga oddzielnych koncepcji i polityk rozwojowych. Między innymi ich wypracowaniu i przedyskutowaniu będzie służyć Forum Miasteczek Polskich.

Więcej na www.forummiasteczek.pl

Rejestracja poprzez
wypełnienie zgłoszenia →
 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności