Zmiany w działaniu urzędów celno-skarbowych

Proponowana zmiana rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z 21.2.2017 r. w sprawie urzędów celno-skarbowych oraz podległych im oddziałów celnych, w których są dokonywane czynności przewidziane przepisami prawa celnego w zależności od rodzaju towarów lub procedur celnych, którymi mogą być obejmowane towary (Dz.U. z 2019 r. poz. 130 i 2099) obejmuje:

  1. utworzenie Oddziału Celnego Pocztowego w Przemyślu, stanowiącego zewnętrzną komórkę organizacyjną Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu,
  2. likwidację Oddziału Celnego w Stargardzie, stanowiącego zewnętrzną komórkę organizacyjną Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego oraz II Oddziału Celnego we Wrocławiu, stanowiącego zewnętrzną komórkę organizacyjną Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego we Wrocławiu.

Utworzenie Oddziału Celnego Pocztowego w Przemyślu ma nastąpić z 1.1.2021 r., natomiast pozostałe zmiany zaczną obowiązywać w ciągu 14 dni od ogłoszenia.
 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności