Technologie w walce z COVID-19

Od kilku lat w Polsce dynamicznie rozwijają się startupy, koncentrujące się na opracowywaniu tzw. wysokich technologii. Chociaż nie jest ich bardzo wiele, to – jak zauważa ARP – mają wielki potencjał do opracowywania innowacji. W obecnej sytuacji Agencja chce wspierać firmy, które przygotowują rozwiązania pomocne w walce ze skutkami pandemii.

Baza danych jest przeznaczona dla twórców innowacji, niezależnie od ich formy prawnej oraz potencjalnych inwestorów. Dlatego jej struktura ma być jak najbardziej użyteczna. Baza ma zawierać informacje o firmie lub osobie publikującej pomysł, dokładny opis produktu lub usługi oraz dane kontaktowe. W bazie będzie też miejsce na opis wymagań komercjalizacji, co ułatwi potencjalnym inwestorom i partnerom zrozumienie potrzeb i oczekiwań twórcy innowacji.

Serwis znajduje się na stronie www.ptt.arp.pl. Dodanie innowacji "antyCOVIDowej" jest możliwe po zalogowaniu i wybraniu z menu pozycji "BAZA ZASOBÓW", a potem "TECHNOLOGIE WSPIERAJĄCE WALKĘ Z COVID-19".

Obecnie na PTT zarejestrowanych jest ponad 2100 różnego rodzaju technologii.
 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: [email protected]
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności