Rozbudowa Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców – nowe funkcjonalności

W CEPiK 2.0 pojawią się dane:

1) badaniach technicznych pojazdów (m.in. negatywnych wynikach badań czy usterkach),

2) techniczne wynikające z homologacji czy związane z emisją CO2 oraz

3) zbierane przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny o szkodach powodowanych przez kierowców jak również o szkodach zlikwidowanych z tytułu ubezpieczeń dobrowolnych AC.

W pełni rozbudowana ewidencja CEPiK 2.0 będzie dostępna od 4.6.2018 r. Poszczególne funkcjonalności i e-usługi będą dodawane etapami. Aby uzyskać do nich dostęp, wystarczy posiadać profil zaufany e-PUAP.

Do ewidencji stopniowo trafiać też będą informacje przekazywane przez starostów dotyczące np. szkół, które prowadziły naukę kandydatów. Dzięki temu będzie wiadomo, z których szkół kursanci zdają egzamin na prawo jazy, a z których nie. CEPIK 2.0 ma też umożliwić pozyskanie informacji o swoich danych w jednym miejscu, m.in. o uprawnieniach, otrzymanych punktach, dokumentach, danych osobowych itp. Inna e-usługa ma pomóc uzyskać dane o wykroczeniach lub przestępstwach dotyczących ruchu drogowego popełnionych przez danego użytkownika i przypisanych mu punktach.
 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: [email protected]
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności