Pierwszy raport nt. rezultatów wdrażania Programu otwierania danych publicznych

Dokument powstał na podstawie danych z ministerstw i Głównego Urzędu Statystycznego. Dotyczy okresu od 21 września 2016 r. do 28 lutego 2017 r. Zawiera informacje nt. działań podejmowanych przez Ministerstwo Cyfryzacji jako Koordynatora wdrażania Programu, resorty i GUS w związku ze wskazanymi w Programie strategicznymi zadaniami na lata 2016-2020. Pokazuje m.in. efekty ww. działań, poprawę statystyk na danepubliczne.gov.pl, ale również bariery w otwieraniu danych.

Mamy nadzieję, że raport skłoni do szerszej dyskusji o możliwych i pożądanych scenariuszach otwierania danych publicznych w Polsce.

Poniżej raport wraz z „Informacją z inwentaryzacji danych publicznych (w ramach SIST)”.

Więcej Informacji na stronie https://mc.gov.pl/aktualnosci/pierwszy-raport-nt-rezultatow-wdrazania-programu-otwierania-danych-publicznych
 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: [email protected]
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności