Ogłoszono program ministra kultury – Narodowe zbiory sztuki współczesnej

Jak informuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w tegorocznym konkursie na dotacje w ramach Programu Ministra Kolekcje, priorytet Narodowe kolekcje sztuki współczesnej, żaden ze złożonych wniosków nie uzyskał rekomendacji komisji oceniającej. Jak wcześniej zapowiadano, po zmianie regulaminu, ogłoszono nowy priorytet Narodowe zbiory sztuki współczesnej w ramach Programu Ministra Kolekcje.

Jako cel tego priorytetu podano tworzenie i rozwój reprezentatywnych międzynarodowych kolekcji sztuki współczesnej o randze zbiorów narodowych. Priorytet kontynuuje więc cel strategicznego poprzedniego priorytetu. Regulamin nowego priorytetu powstał w wyniku konsultacji z udziałem ogólnopolskich stowarzyszeń, zrzeszających ekspertów w dziedzinie muzealnictwa i sztuki współczesnej.

Nabór wniosków do priorytetu 5. Narodowe zbiory sztuki współczesnej potrwa do 1.8.2016 r.
 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności