Nowy termin egzaminów zawodowych

To już pewne – kandydaci na radców i adwokatów przystąpią do egzaminów 23–26 czerwca 2020 r. Jak pisaliśmy niedawno na łamach DGP, termin ten był rozważany przez resort sprawiedliwości już od jakiegoś czasu. W ubiegłym tygodniu na stronie ministerstwa poinformowano oficjalnie o wyznaczeniu dodatkowego terminu na te właśnie dni. Decyzję podjęto po konsultacji z centralnymi organami samorządów zawodowych oraz z uwzględnieniem wytycznych głównego inspektora sanitarnego.

Egzaminy przeprowadzone zostaną przez komisje powołane jeszcze w grudniu zeszłego roku. Dziekani okręgowych izb adwokackich i radcowskich muszą zapewnić sale spełniające wymogi określone przez sanepid. Osoby przystępujące do egzaminu będą mogły wykorzystać część urlopu naukowego niewykorzystanego w marcu w związku z odwołaniem egzaminu w pierwszym terminie, otrzymają też dodatkowe siedem dni urlopu bezpłatnego. ©℗

Szymon Cydzik
 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: [email protected]
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności