Nowa wycena świadczeń w fizjoterapii ambulatoryjnej i domowej

W dniu 11.1.2022 r. na stronach Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia opublikowano nowe zarządzenie nr 7/2022/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia zmieniające zarządzenie w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzajach rehabilitacja lecznicza oraz programy zdrowotne w zakresie świadczeń – leczenie dzieci i dorosłych ze śpiączką.

W zarządzeniu określono uproszczony katalog zabiegów fizjoterapeutycznych, co ma pozwolić fizjoterapeutom na swobodę w wyborze realizowanych procedur fizjoterapeutycznych.

Wprowadzono również nową wycenę świadczeń w fizjoterapii ambulatoryjnej i domowej. Podstawą wyceny świadczeń z powyższego zakresu jest czas pracy fizjoterapeuty.

Powyżej opisane zmiany są istotne dla świadczeniodawców udzielających świadczeń zdrowotnych w zakresie rehabilitacji leczniczej, ponieważ wprowadzają nową wycenę świadczeń w zakresie fizjoterapii ambulatoryjnej i domowej.
 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: [email protected]
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności