Środowisko testowe (dostępne pod adresem https://test-e-dokumenty.mf.gov.pl) pozwoli na sprawdzenie poprawności przesyłania JPK przez nową bramkę REST API. Na środowisku tym będziemy sprawdzać poprawność:
Ponieważ na środowisku testowym nie są dostępne wszystkie funkcjonalności, prosimy pamiętać o następujących ograniczeniach:
Uwaga: dane przesyłane w ramach testów powinny być danymi fikcyjnymi i nie powinny zawierać rzeczywistych danych osobowych.
Specyfikacja interfejsów usług JPK (opis techniczny), schemat XSD dokumentu XML i przykładowe pliki dla V7K i V7M dostępne są na stronie podatki.gov.pl .
Źródło: https://www.gov.pl/web/finanse/srodowisko-testowe-dla-wysylki-plikow-jpk
* Pola wymagane
Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.