Kryteria wyboru ofert w postępowaniu w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej – zmiana rozporządzenia

Z dniem 19.7.2018 r. weszło w życie rozporządzenie ministra zdrowia z 12.7.2018 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczegółowych kryteriów wyboru ofert w postępowaniu w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej (Dz.U. poz. 1383).

W załączniku nr 5 do rozporządzenia dotyczącym rehabilitacji leczniczej wprowadzono zmiany dotyczące fizjoterapii ambulatoryjnej, rehabilitacji ogólnoustrojowej w ośrodkach/oddziałach dziennych, rehabilitacji dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego oraz w przypadku rehabilitacji osób z dysfunkcją narządu słuchu, mowy i wzroku.

W załączniku nr 7 do rozporządzenia dotyczącym świadczeń stomatologicznych dla dzieci i młodzieży podwyższono punktację za lokalizację gabinetu stomatologicznego w szkole lub szkole specjalnej i innej placówce specjalnej, obniżono punktację za kryterium realizacji umów w zakresie świadczenia ortodoncji dla dzieci i młodzieży oraz zmieniono punktację kryteriów, mając na celu zakontraktowanie świadczeń zdrowotnych przez gabinety szkolne.
 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: [email protected]
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności