Konferencja Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego dotycząca zmian w ustawie o wyrobach budowlanych

Z komunikatu opublikowanego na stronie Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego wynika, że celem spotkania jest przedstawienie nowych rozwiązań prawnych dotyczących wprowadzania wyrobów budowlanych do obrotu i udostępniania ich na rynku krajowym oraz funkcjonowania systemu nadzoru rynku wyrobów. Konferencja w szczególności przeznaczona jest dla producentów i sprzedawców wyrobów budowlanych, członków organizacji i stowarzyszeń budowlanych, architektów, inżynierów oraz przedstawicieli środowisk naukowych i studentów. Zgodnie z założeniami organizatorów udział w konferencji powinien pozwolić na wyjaśnienie pojawiających się wątpliwości w związku z wejściem w życie 1.1.2017 r. nowych uregulowań prawnych.

Konferencja odbędzie się 6.12.2016 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4, 00-614 Warszawa, sala 1.01. Otwarcie Konferencji nastąpi o godz. 11.00, przewidywane zakończenie ok. godz. 14.30.

Rejestracja uczestników na spotkanie odbywa się poprzez stronę internetową Urzędu - www.gunb.gov.pl.
 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności