Jaka jest świadomość zagrożeń u pracowników?

Z przeprowadzonych badań wynika, że aż 67% Polaków uważa, że jest narażona na niebezpieczeństwo w pracy. Mimo tego, ponad połowa (blisko 60%) przebadanych osób lekceważy potencjalne niebezpieczeństwa uważając, że w pracy nic złego im się nie przydarzy. Osoby te czują się bezpieczniej, niż wynikałoby to z ryzyka zawodowego oszacowanego dla ich stanowisk pracy.

Jak widać, wiele jest jeszcze do zrobienia, aby wiedza na temat zagrożeń i zasad bezpieczeństwa była zadowalająca. Uwaga ta dotyczy nie tylko pracowników, ale jakże często także i pracodawców.
 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności