Ekomieszkania zyskują na wartości

Kupujący mieszkania na zielonym osiedlu (czyli osiedlu posiadającym zielone certyfikaty) mogą liczyć na wiele korzyści, m.in. niższe rachunki za energię, ogrzewanie, wodę, wyposażenie w pakiet inteligentnych rozwiązań do zarządzania domem, położenie wśród zielni, nad której projektowaniem czuwa ekolog.

Nabywcy mieszkań w Polsce są coraz bardziej świadomi, jak ważne są certyfikaty środowiskowe. Rośnie zainteresowanie ochroną środowiska, a także szeroko pojętym zrównoważonym rozwojem. Stąd też widać rosnące zainteresowanie zielonymi osiedlami.

Pomimo, iż wdrożenie rozwiązań narzuconych przez dany system certyfikacji wpływa znacząco na koszty przygotowania i budowy osiedli, a tym samym na cenę, to jednak zainteresowanych takimi lokalami nie brakuje. Deweloperzy przekonują, że ten koszt przekłada się na jakość i wartość dodaną, jaka idzie w parze z zaletami certyfikowanych budynków.

Ważne
BREEAM - międzynarodowy system certyfikacji budynków, to uznany w świecie model oceny jakości nieruchomości oraz jej wpływu na mieszkańców, sąsiedztwo i środowisko naturalne. 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności