Dofinansowanie dróg samorządowych w 2018 r.

Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa przypomina, że można już składać podania o dofinansowanie dróg samorządowych w 2018 r. Zainteresowane podmioty mogą wysyłać swoje wnioski o wsparcie ze środków rezerwy subwencji ogólnej do 10.2.2018 r.

Pieniądze w ramach rezerwy zostaną przeznaczone m.in. na dofinansowanie inwestycji na drogach publicznych powiatowych i wojewódzkich, czy też utrzymanie rzecznych przepraw promowych. Na wsparcie finansowe mogą również liczyć inwestycje z zakresu remontu, utrzymania, ochrony i zarządzania drogami krajowymi i wojewódzkimi w granicach miast na prawach powiatu .

Wspomniana rezerwa subwencji ogólnej funkcjonuje od 1999 r. i tworzona jest w budżecie państwa. Środki z niej dzielone są według ustalonych kryteriów uzgodnionych wspólnie przez stronę rządową i samorządową.

Ważne
Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa zwraca uwagę, że w bieżącym roku dofinansowanie o łącznej wartości 336 mln zł uzyskało 169 jednostek samorządu terytorialnego. 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności