Chorobowe sędziów i prokuratorów w Senacie

Senat pracuje nad zmianami dotyczącymi obniżenia wynagrodzenia za czas choroby należnego sędziom i prokuratorom. Skierowany do Senatu przez Sejm projekt ustawy o zmianie ustawy o prokuraturze, ustawy – Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz ustawy o Sądzie Najwyższym został przekazany do prac w Komisjach Senackich (druk senacki nr 544).
12 lutego br. na posiedzeniu Komisja Ustawodawcza zarekomendowała poprawki do projektu (druk senacki nr 544a). Natomiast dwa dni później, Komisja Praw Człowieka, Praworządności i Petycji zarekomendowała Senatowi odrzucenie projektu ustawy (druk senacki 544b).
Źródło: http://senat.gov.pl/prace/senat/druki/
Zobacz więcej:
Obniżenie chorobowego dla sędziów i prokuratorów 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności