Apel Premiera do pracodawców o pracę zdalną

Z uwagi na przyrost zakażeń koronawirusem w tak zwanej "trzeciej fali" Minister zdrowia poinformował o nowych obostrzeniach wprowadzanych w całym kraju, które mają potrwać od 20 marca do 9 kwietnia 2021 r.

Praca zdalna w administracji publicznej

Szef resortu ogłosił między innymi, by pracownicy administracji publicznej, których charakter zadań służbowych nie wymaga przebywania w urzędzie, zostali skierowani na pracę zdalną.

Rekomendacja pracy zdalnej w sektorze prywatnym

Minister zaapelował także do przedsiębiorców, by umożliwili pracę zdalną wszystkim pracownikom, gdzie nie jest konieczne wykonywanie pracy stacjonarnie.

Cel ograniczeń

Szef resortu podkreślił, że obecnie wprowadzane restrykcje są po to, by uniknąć przeciążenia systemu opieki zdrowotnej, w związku z tym konieczne jest w tym momencie ograniczenie kontaktów społecznych, gdzie tylko to możliwe, żeby przerwać transmisję wirusa.

Źródło:

gov.pl 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


  • Dołącz do nas
  • Legalis LinkedIn
  • Legalis facebook
  • Legalis YouTube

Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności