System Informacji Prawnej Legalis Administracja w sierpniu 2023 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż o 1438 aktów prawnych (w tym: 630 z Dziennika Ustaw, Monitora Polskiego i dzienników resortowych; 793 aktów UE) oraz 10 908 orzeczeń (w tym 7725 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez jednostki publiczne – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 874 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Administracja.

Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla urzędników, skarbników, sekretarzy, kierowników jednostek) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Instrukcje księgowe i podatkowe – wyd. 4; prof. nadzw. dr hab. Artur Hołda
  • Umowy o pracę. Umowy na czas określony. Umowy na czas nieokreślony – wyd. 2; Michał Culepa, Marek Rotkiewicz

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Kodeks wykroczeń – 3 ; red.: prof. INP PAN dr hab. Paweł Daniluk
  • Ustawa o gospodarce nieruchomościami – 8; r.pr. prof. ucz. Jacek Jaworski, r.pr. Arkadiusz Prusaczyk, adw. Adam Tułodziecki, SNSA Marian Wolanin

 

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Administracja oraz prezentujemy dodane w sierpniu treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Administracja – sierpień 2023 >>