System Informacji Prawnej Legalis Administracja w lipcu 2023 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż o 1 565 aktów prawnych (w tym: 693 z Dziennika Ustaw, Monitora Polskiego i dzienników resortowych; 847 aktów UE) oraz 31 101 orzeczeń (w tym 9 524 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez jednostki publiczne – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 1 250 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Administracja.

Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla urzędników, skarbników, sekretarzy, kierowników jednostek) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Wybory do Sejmu RP i do Senatu RP – wyd. 2; dr Tomasz Gąsior
  • Urlopy rodzicielskie i zasiłki macierzyńskie. Zasady przyznawania, dokumentowania i wypłacania – wyd. 3; Anna Kopyść, Bożena Lenart, Renata Tonder

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Kodeks postępowania administracyjnego – wyd. 8; red.: prof. dr hab. Roman Hauser, prof. dr hab. Marek Wierzbowski
  • Kodeks rodzinny i opiekuńczy – 8; red.: prof. dr hab. Krzysztof Pietrzykowski

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Administracja oraz prezentujemy dodane w lipcu treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Administracja – lipiec 2023 >>