System Informacji Prawnej Legalis Administracja w kwietniu 2023 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż o 2001 aktów prawnych (w tym: 1055 z Dziennika Ustaw, Monitora Polskiego i dzienników resortowych; 932 aktów UE) oraz 13 799 orzeczeń (w tym 10 524 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez jednostki publiczne – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 1 565 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Administracja.


Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla urzędników, skarbników, sekretarzy, kierowników jednostek) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Bilansowe i podatkowe zamknięcie roku w instytucjach kultury – red.: Teresa Krawczyk
  • Praca zdalna. Aspekty prawa pracy, BHP, IT, RODO i HR – : Łukasz Prasołek

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi – 8; red.: prof. dr hab. Roman Hauser, prof. dr hab. Marek Wierzbowski
  • Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce – : dr Aleksander Jakubowski

 

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Administracja oraz prezentujemy dodane w kwietniu treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Administracja – kwiecień 2023 >>