System Informacji Prawnej Legalis Administracja w kwietniu 2022 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż o 21 866 aktów prawnych (w tym: 1889 z Dziennika Ustaw, Monitora Polskiego i dzienników resortowych; 18 281 aktów prawa miejscowego) oraz 22 269 orzeczeń (w tym 18 620 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez jednostki publiczne – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 2129 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Administracja.

Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla urzędników, skarbników, sekretarzy, kierowników jednostek) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Zmiany w zatrudnianiu cudzoziemców w 2022 r. Legalność pobytu i pracy. Regulacje covidowe. Pomoc obywatelom Ukrainy – Marta Pietrzak, Paweł Lubański
  • Obowiązki pracodawcy w zakresie zakładowego funduszu świadczeń socjalnych – 2; Maciej Nałęcz

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Komentarz do zmian w ustawach podatkowych. Polski Ład 2022 – dr hab. Adam Mariański
  • Kodeks postępowania cywilnego – 11; prof. dr hab. Andrzej Zieliński, dr hab. Kinga Flaga-Gieruszyńska

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Administracja oraz prezentujemy dodane w kwietniu treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

Nowości w Legalis Administracja – kwiecień 2022 >>