Zapraszamy do udziału w warsztatach eksperckich IOD

Logo ENSIZapraszamy do udziału w nowych, wyjątkowych:

  • warsztatach eksperckich IOD – PRZYGOTOWANIE I DOSKONALENIE WYKONYWANIA ZADAŃ INSPEKTORA OCHRONY DANYCH
  • warsztatach eksperckich SZACOWANIE RYZYKA I OCENA SKUTKÓW ZGODNIE Z RODO

które powstały w oparciu o doświadczenie zdobyte podczas wdrażania oraz pierwszego roku obowiązywania i stosowania ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO).

Warsztaty skierowane są do obecnych lub przyszłych inspektorów ochrony danych, a także do osób i/lub zespołów odpowiedzialnych za procesy przetwarzania danych osobowych organizacji.

Podczas warsztatów uczestnicy zdobędą wiedzę na temat wykonywania obowiązków inspektora ochrony danych osobowych, a praktyczne ćwiczenia umożliwią zapoznanie się z najważniejszymi czynności wykonywanymi przez IOD.

Nasi eksperci – praktycy podzielą się z Państwem swoją wiedzą popartą doświadczeniem z zakresu stosowania RODO w obszarze szacowania ryzyka i oceny skutków dla ochrony danych.

Udział w warsztatach zagwarantuje Państwu otrzymanie najważniejszych, rzetelnych informacji oraz przedstawienie praktycznego podejścia do tematu.

Więcej informacji o prelegentach, kalendarium szkoleń i warunkach uczestnictwa: http://csiod.ensi.net/
 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności