Seminarium „Pytania prejudycjalne jako środek ochrony praw podstawowych”

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym naukowym wydarzeniu #EURights – otwartym seminarium, które odbędzie się w trybie online (Microsoft Teams) w dniu 26 marca 2021 roku (planowane godziny wydarzenia to 9.00-15.30).

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu, do końca 22 marca 2021 roku należy dokonać rejestracji adres e-mail przez formularz, który znajduje się TUTAJ.

Udział w seminarium naukowym potwierdzili znamienici przedstawiciele polskiego sądownictwa administracyjnego oraz krajowych ośrodków naukowych, m.in. Prof. dr hab. Stanisław Biernat, Prof. dr hab. Maciej Szpunar, Prof. dr hab. Nina Półtorak, Prof. dr hab. Grzegorz Krawiec, Prof. dr hab. Joanna Wegner, którzy w swojej działalności orzeczniczej, jak również naukowej zajmują się problematyką procedury pytań prejudycjalnych. W załączeniu przesyłamy szczegółowy program seminarium.

Szczegółowy plan do pobrania znajduje się TUTAJ

 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności