Nowe treści w Legalis Administracja – maj 2022

System Informacji Prawnej Legalis Administracja w maju 2022 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż o 9 012 aktów prawnych (w tym: 651 z Dziennika Ustaw, Monitora Polskiego    i dzienników resortowych; 7 719 aktów prawa miejscowego) oraz 8 372 orzeczeń (w tym 7 464 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez jednostki publiczne – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 992 nowych treści.

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Administracja.Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla urzędników, skarbników, sekretarzy, kierowników jednostek) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Pobyt i zatrudnienie cudzoziemców w Polsce. Rozwiązania wynikające z ustawy o pomocy obywatelom Ukrainy – wyd. 3; red.: dr Izabela Florczak
  • Sprawozdania budżetowe jednostek samorządowych – Aleksandra Bieniaszewska, dr Mieczysława Cellary, Elżbieta Dworak, Bernadeta Dziedziak, Lucyna Kuśnierz, Marcin Nagórek, Dorota Pudło-Żylińska, Zuzanna Sieradzka, Katarzyna Trzpioła, Piotr Walczak, Małgorzata Wojtczak, Barbara Wołczak, Maciej Woźniak

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Ustawa o finansowaniu zadań oświatowych – Katarzyna Liszka-Michałka
  • Ustawa o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby
    i macierzyństwa –
    2; Andrzej Radzisław, Renata Tonder

 

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Administracja oraz prezentujemy dodane w maju treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.

 

Nowości w Legalis Administracja – maj 2022 >>
 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności