Nowe treści w Legalis Administracja – czerwiec 2019

System Informacji Prawnej Legalis Administracja w czerwcu 2019 r. uzupełniony został w stosunku do poprzedniego miesiąca aż o 10 267 aktów prawnych (w tym: 605 z Dziennika Ustaw, Monitora Polskiego i dzienników resortowych; 8 729 aktów prawa miejscowego) oraz 23 467 orzeczeń (w tym 22 029 orzeczeń sądów).

Państwa uwagę zwracamy także na wzbogaconą bazę odautorskich porad (gotowe odpowiedzi na pytania i problemy zgłaszane przez jednostki publiczne – Praktyczne wyjaśnienia) i aktualności – 394 nowych treści.

 

To tylko wybrane treści, o które wzbogacony został w stosunku do poprzedniego miesiąca Legalis Administracja.

 

Zwracamy Państwa uwagę także na poszerzoną bazę poradników (dla urzędników, skarbników, sekretarzy, kierowników jednostek) opublikowanych on-line, które są powiązane z systemem aktów prawnych, m.in.:

  • Dotacje oświatowe – 5; Wojciech Lachiewicz, Agnieszka Pawlikowska
  • Podatek od nieruchomości – ujęcie praktyczne Marcin Binas
  • Akta osobowe. Prowadzenie. Dokumenty. Ochrona danych – wyd. 2; Maciej Nałęcz

Polecamy Państwu najnowsze komentarze, m.in.:

  • Ustawa o samorządzie województwa – wyd. 2; Sebastian Gajewski, Aleksander Jakubowski
  • Ustawa o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości – red. prof. n. dr hab. Agnieszka Grzelak
  • Kodeks pracy – 28; red.: dr hab. Krzysztof Walczak

 

Zapraszamy do zapoznania się z plikiem, w którym graficznie przedstawiliśmy miesięczną aktualizację treści Legalis Administracja oraz prezentujemy dodane w czerwcu treści praktyczne, poradniki, komentarze Wydawnictwa C.H.Beck – do pobrania poniżej.


Nowości w Legalis Administracja – czerwiec 2019 >>
 

Przetestuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zdalnie
zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Wyślij

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe@beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: legalis@beck.pl
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Zasady przetwarzania danych osobowych