Konferencja online IOD wobec nowych wyzwań w ochronie danych osobowych

26 stycznia 2021 r., odbędzie się ogólnopolska konferencja ON-LINE, pt.: IOD wobec nowych wyzwań w ochronie danych osobowych, organizowana przez SABI – Stowarzyszenie Inspektorów Ochrony Danych.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych oraz Politechnika Warszawska.
Wydarzenie odbywa się pod patronatem medialnym Wydawnictwa C.H.Beck.

Podczas konferencji poruszymy tematy, które w tym roku stanowią wyzwania dla Inspektorów Ochrony Danych, a które związane są ze zmianami legislacyjnymi, w szczególności w komunikacji elektronicznej oraz z odpowiedzialnością Inspektora Ochrony Danych, działaniami zapobiegającymi nakładaniu sankcji na ADO, a także z udziałem IOD w procesach Privacy by design oraz Privacy by default.  

Wśród zaproszonych prelegentów znajdą się między innymi:

  • Maciej Byczkowski, Prezes Zarządu SABI, Prezes Zarządu ENSI
    Xawery Konarski, Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy
  • dr hab. Grzegorz Sibiga, Instytut Nauk Prawnych PAN, Traple, Konarski, Podrecki i Wspólnicy
  • Mariola Więckowska, Członek Zarządu SABI, Dyrektor ds. Innowacyjnych Technologii Ochrony Danych w LexDigital
  • dr hab. n. ekon. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki prof. PW, Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej

 

Wydarzenie odbędzie się w ramach obchodów Dnia Inspektora Ochrony Danych (Dnia IOD), który świętujemy już od 5 lat. Dzień Administratora Bezpieczeństwa Informacji ustanowiony został przez Zarząd Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji dla upamiętnienia wpisania pierwszego ABI do rejestru prowadzonego przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Po wejściu do stosowania RODO, kontynuujemy dobrą tradycję organizowania Dnia ABI, czego przejawem jest Dzień IOD.   

Udział w konferencji jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich osób zainteresowanych tematem. Całe wydarzenie będzie transmitowane na YouTube, a link do transmisji już wkrótce pojawi się na stronie https://sabi.org.pl/iii-dzien-iod/ oraz na profilach na Facebook’u i LinkedIn.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia, w tym agenda konferencji znajduje się na stronie https://sabi.org.pl/iii-dzien-iod/

Do zobaczenie i usłyszenia na konferencji!
 

Wypróbuj System Legalis

 
Zadzwoń:
22 311 22 22
Koszt połączenia wg taryfy operatora.
lub zostaw swoje dane, a Doradca zbada Twoje potrzeby i uruchomi dostęp:

W polu numeru telefonu należy stosować wyłącznie cyfry (min. 9).


Uzyskaj dostęp

* Pola wymagane

Zasady przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo C.H.Beck sp. z o.o., Warszawa, ul. Bonifraterska 17, kontakt: daneosobowe[at]beck.pl. Dane przetwarzamy w celu marketingu własnych produktów i usług, w celach wskazanych w treści zgód, jeśli były wyrażane, w celu realizacji obowiązków prawnych, oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w Polityce prywatności.


Wydawnictwo C.H.Beck
ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel: 22 311 22 22
E-mail: [email protected]
NIP: 522-010-50-28, KRS: 0000155734
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy
w Warszawie Kapitał Spółki: 88 000 zł

Polityka prywatności